Carsprint Tarnów wynajem aut

 Oferujemy usługę najmu samochodów osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie fachową obsługę, komfortową oraz pewną jazdę oraz współczesne i niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a też Nowego Sącza. Dla naszych kontrahentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dyscyplinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny naszej floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy oraz posiadają stosowne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zaspokojonych konsumentów, również indywidualnych, jak oraz prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do absolutnego minimum i pomocnicze promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie czy też Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wymagania nawet naszych najbardziej wymagających konsumentów. Właśnie dlatego też przygotowaliśmy dużą propozycję w interesujących cenach. Szczegóły znajdują się na domenie http://carsprint.pl.

Do kogo kierujemy naszą ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka oferuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego konsumenta przystępujemy w sposób indywidualny, dostosowując propozycję do jego oczekiwań, potrzeb i preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów umożliwia wynajem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze wolno pożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy sprawne technicznie auta, możliwość dodania fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a również stały dostęp do naszego serwisu. Nasi klienci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem i czystym oraz zadbanym wozem.

Cena wynajmu wozu nie zależy od liczby przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wchodzi ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla kompletnego komfortu i satysfakcji naszych konsumentów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Proponujemy konkurencyjne i ogromnie przystępne cenowo auta. Klienci mają do wyboru dużo pierwszorzędnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych konsumentów atrakcyjną i wszechstronną propozycję najmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Posiadamy wielkie doświadczenie w branży i bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest pełne zadowolenie oraz satysfakcja konsumentów. Dokładamy wszelkich starań, by każde zlecenie zrealizować z największą starannością.

To właśnie dzięki nam nasi klienci są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej bądź zdobyć bezzwłoczną pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy pojazd na lotnisko oraz gwarantujemy dojazd na konferencję służbową bądź wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z naszą propozycją oraz skorzystania z usługi najmu auta.

Related Posts