Czemu opłaci się przyjechać do naszego warsztatu?

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem mechaniki samochodowej. Działamy na obszarze Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego oraz Milanówka. Spełniamy oczekiwania nawet w najwyższym stopniu wymagających kierowców, gwarantując im specjalistyczną wiedzę oraz profesjonalną obsługę. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dostosowujemy wykonywane czynności do jego wymagań i potrzeb.

Nasz szeroki zakres usług obejmuje:
•    chiptuning aut,
•    serwis filtrów DPF, FAP oraz EGR,
•    tuning,
•    obszerną diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Nasz zespół tworzy wykwalifikowana oraz fachowa kadra. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonym oraz niezawodnym sprzętem, wykorzystując najnowsze zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, gdzie przystępne ceny idą w parze z najwyższą jakością wykonywanych usług. Każde zlecenie realizujemy terminowo i z najwyższą starannością. Dołącz do gigantycznego grona naszych zaspokojonych konsumentów. Z naszą klarowną propozycją możesz zapoznać się na stronie https://synektune.pl.

Chiptuning aut – na czym polega ten proces?
W ramach prowadzonej przez nas bogatej oferty wykonujemy całościowy chiptuning samochodów. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, którzy dostrzegli większy komfort prowadzenia własnego pojazdu, bardziej ekonomiczną jazdę i większe oszczędności paliwa, a również ograniczone zużycie auta. Celem zabiegu jest bo elektroniczne zwiększenie mocy silnika, a w konsekwencji zatroszczenie się o bezpieczeństwo i przyjemność prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najwyższych norm jakości oraz bezpieczeństwa. Naszym obowiązkiem jest wydobyć z pojazdu cały jego potencjał i możliwości. Zwiększamy moc auta oraz moment obrotowy, równocześnie bez ogródek ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z naszym kontrahentem, by sprawdzić jego upodobania w tym zakresie. Kierowcy mają pełne przekonanie, iż nie narażamy silnika na przesadny wysiłek, jaki mógłby spowodować jego uszkodzenie. Właściciel może w takim razie napełniać się sprawnie pracującym pojazdem i znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto może skorzystać z naszej usługi Dpf Serwis?
Jedną z przeważnie wybieranych przez naszych kontrahentów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych elementów pojazdu ma na celu podnieść jego efektowność i zmniejszyć zużycie paliwa. Dokładamy wszystkich starań, by kierowcy, jacy wybierają nasz warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą i większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Jest to rozwiązanie dla osób, jakie chcą w pełni wyczerpać potencjał drzemiący w ich samochodzie.
Wizyta w stworzonym przez nas zakładzie jest potrzebna, jeżeli na desce rozdzielczej pojazdu kierujący dojrzy świecącą się kontrolkę filtra cząstek DPF. Jest to sygnał, iż niezbędna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z regułami bezpieczeństwa. Wykorzystujemy przetestowane metody, które nie powodują akcesoryjnych defektów pojazdu.

Related Posts