Dom seniora Warszawa Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

 Rezydencja Milanówek to dom seniora inny niż wszelkie. Został zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet niuans tego miejsca to nie sprawa wypadku, a przemyślanych decyzji. Ukształtowaliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy odszuka drugi dom. Wykwalifikowana, doświadczona kadra pomoże przejść przez ten skomplikowany etap rozłąki i zmiany miejsca zamieszkania. Otwartość i empatia, z jaką każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do możliwości seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą skonfigurowania własnych mebli. Wolno także skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – dlaczego warto?

Miejsce to gruntownie pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie jedynie doskonali, asertywni, pomocni opiekunowie, lecz także wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do nowoczesnego, kompetentnego oprzyrządowania medycznego, a także prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej pełnego zdrowia i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez fachowców, a właściciel firmy kuchni dba, by posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki główne, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką zapewniamy również rozmaite atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak ważna jest aktywizacja osób starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – czemu nie! Jesteśmy tu, żeby spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, by ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym oraz interesującym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być przeszkód. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w idyllicznej, arkadyjskiej okolicy, otoczona ślicznym parkiem z dojściem do ławeczek, na jakich wolno odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Duża powierzchnia obiektu zapewni prywatność w czasie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek to właśnie dzięki zaangażowaniu i przyjazności opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem potrzeb lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i sklepów i punktów usługowych.